Vernostné výhody registrácie

Vitajte v Irmsport Bonus Clube  (IBC)

Zaregistrovaním sa získavate členstvo v IBC, ktoré vás automaticky oprávňuje využívať všetky výhody a odmeny, ktoré sú pre členov IBC pripravené ako vernostné výhody registrácie. Najväčšou výhodou je automatická úprava ceny smerom nadol o 10% alebo viac (v závislosti od značky) po dokončení každej systémovej objednávky na nový tovar a tovar mimo akcie alebo výpredaja. Nezaregistrovaní zákazníci o tieto výhody prichádzajú.

1.      Z každého nákupu sa členovi ukladá na jeho bodové konto 5% zo zaplatenej hodnoty tovaru, nie z hodnoty poštovného, hodnota bodov sa ukladá ako celé číslo s dvomi desatinnými miestami. Body sa pripisujú na bodové konto až po 14 dňoch od dátumu odoslania zásielky zákazníkovi.

Príklad: urobíte nákup za 65 eur, 5 % z toho je 3,25 eura, na váš bodový účet sa pripíše 3,25 bodu.

 

2.      Bodové hodnoty z jednotlivých nákupov sa sčítavajú. Body môžete uplatniť len v podobe celých čísel.

 

3.      U nás môžete mať tovar aj zadarmo. Body môžete použiť na zaplatenie až 100% hodnoty tovaru. Príklad: váš nákup je 30 Eur, ak máte na bodovom konte 35 bodov, môžete použiť 30 bodov. Zaplatíte iba poštovné. Ak je váš nákup vyšší ako 69 eur, použiť môžete všetkých 35 bodov a zaplatíte len rozdiel. Poštovné v tomto prípade neplatíte. 

 

4.      Body z nákupov sa vypočítavajú zo všetkých tovarov, mimo tovaru vo VÝPREDAJI!

 

5.      Hodnoty tovarov z jednotlivých objednávok sa sčítavajú a keď kumulatívny nákup presiahne 2000 Eur, zákazník sa stáva VIP členom IBC.

 

 

6.      VIP členovia majú po prihlásení automatickú zľavu 20% na všetok tovar mimo výpredaja a zo zaplatenej sumy za tovar sa im stále započítava 5% na bodové konto.

 

7.      Vstupom do VIP zóny zákazník automaticky získava jednorázovú poukážku v hodnote 100 Eur, ktoré môže použiť na ďalší nákup v našom e-shope.

 

Priebežne sú členom IBC odosielané na e-mailové adresy newslettery s akciovými ponukami, jedná sa o špeciálne akcie mimo bežných akcií v e-shope, nákupy na mieru, 2 za cenu 1,  3 za cenu 2, narodeninový nákup a mnoho ďalších. Využite ich a vaše peniaze budú minuté efektívnejšie.

Tešíme sa na Vás. 

Tím Irmsport